Sa do te deshiroja te mundesha te ti blija te gjitha keto! E pamundur por i kam keto foto ne blogun time i cili eshte kontakt me i afert me to. Nuk mendoni se jane te bukura? Sa fisnike nje grua do te duket me kete lloje veshje prestigjoze?  Kur te ti bleje do tju tregoje. Nuk ka asgje te keqe se enderrojme dhe aspirojme per dicka te bukur.

Advertisements